ロードスタードリフト

31.01.2011 by Ryba

Tak tohle nikde jinde než v japonsku určitě neuvidíte. To pravý peklo začíná od 0:30 a v hlavních rolích trojce maníků co se opravdu nebojí.

A že se toho japíci nebojí dokazuje i následující kratičké video od stejného autora. (Ano, to něco, co letí bokem na silnici široký sotva pro jedno auto je opravdu mx-5)

Časopis EVO MX-5

28.01.2011 by george

Dnes se mi do rukou dostal výtisk speciálu časopisu EVO zaměřený na Mazdu MX-5. Během chvíle jsem se prokousal pro mě nejzajímavějšími články a rád bych se podělil o své hodnocení.

(more…)

New Stuff: Gram Lights 57V

27.01.2011 by george

Společnost Rays brzo pod značkou Gram Lights začne prodávat nová kola 57V, po TE37V druhý design s přívlastkem V.

Rays will soon release new Gram Lights wheel, the 57V. Second remake with V in the name (first one was TE37V).

(more…)

Nový web / New website

20.01.2011 by george

Konečně je to tu! Nový web je na světě a blog se tak snad může vrátit k životu!

The new website I promised is here and we can finally start posting again!

STAY TUNED!

We made it through the year!

01.01.2011 by george

Tak, nevěřil jsem tomu, že se to stane, ale blog přežil rok. Sice už touhle dobou mělo být hotovo pár změn, ale nějak se to celé zamotalo a proto je dnešní post snad už opravdu poslední před plánovanou změnou.

Pokud bych měl nějak shrnout uplynulý rok, řekl bych, že to bylo celkem dobré. Pominu-li, že NB stálo asi 8 měsíců nepojízdné, opět jsem si s nim užil své a opět vím o něco víc. Nachází se pořád další a další věci, které nebyly vidět při koupi, auto už mě několikrát nasralo tak, že jsem měl sto chutí ho někde zahodit, ale vždycky jsem se vrátil a zase na něm něco málo udělal, aby bylo v lepším stavu a o chlup blíže mé představě o finální podobě.

Jako předsevzetí bych dal realizaci víc věcí, které mám v plánu a méně lenosti… Rád bych dal dohromady prostředky a sehnal další NA.

A co si přát do nového roku? Více zajímavých vozů tady v ČR, méně problémů, lepší silnice a aby to zase ten rok vydrželo.

pf2011