I.L. Motorsport exhaust manifold

28.09.2011 by george

I.L. Motorsport oznámil zahájení prodeje jejich vlastních lazených svodů pro 1.6l NBFl. Podle grafu z brzdy svody přidávají krouťák i výkon v celém průběhu otáček. Svody můžete použít i na předfacelifovém NB, pokud použijete středový díl výfuku z faceliftové verze. A cena? 588€ nebo podle současného kurzu zhruba 15.000,- Kč.

I.L. Motorsport released their own tuned exhaust manifold for 1.6l NBFl. It increases torque and hp through the entire power curve. You can also use it on pre-facelift NB if you use a midpipe from the NBFl And price? 588€ or ~ $800 according to actual exchange rate.

THE Supercharged NC

24.09.2011 by george

Tohle auto už chci představit nějakou dobu, ale v době, kdy jsem o něm získal potřebné informace se vyskytl problém se získáním fotek, které fotograf tehdy nemohl zveřejnit a ten se táhl tak dlouho, že jsem na auto uplně zapoměl. Až do dneška!

I wanted to feature this car for some time allready, but there was problem with photography rights at the time I got the necessary info about it and it lasted so long I forgot about it. Until today!

(more…)

No One Fresher

15.09.2011 by george

Dnes opět zabrousíme do Evropy, konkrétně do Skotska a podíváme se na NA stavěné pro drift.

We’re going back to Europe again, Scotland in particular and we’ll have a look at drift prepared NA.

(more…)