Racing Team MatsuiSPEED

27.12.2012 by george

Většinou v Japonsku uvidíte týmy, ve kterých převládají AE86, RX-7, 200SX a jiná “dospělejší” auta. Povedlo se mi ale narazit na jeden tým, který má ve svých řadách slušnou sbírku Roadsterů. Racing Team MatsuiSPEED alias RTMS

You will usually see Japanese teams with dominance of AE86s, RX-7, 200SX and other “bigger” cars. I stumbled upon one team, that’s quite a lot of Roadsters. The Racing Team MatsuiSPEED or RTMS.

Všechna jejich auta spojuje jedna věc, jednoduchost. Na co mít na autě nějaký nesmyslný bodykit, 20 kilová kola, která lezou půl metru ven z blatníku a podvozek skoro na zemi, když máte auto pro svojí potěchu a ne na honění setin na okruzích?

All their cars have one thing in common, simplicity. Why have a gigantic bodykit, 20 kg wheels that poke half a meter out from the fenders and chassis laying on the ground, when you have the car just for your own pleasure and not for hunting down seconds on the track?

I ta auta, která jsou určená k ježdení po okruhu jsou jen mírně upravená. Přiznejme si to, Roadstery nejsou zrovna ta nejlepší auta k porážení přemotorovaných monster, i když jim mohou pěkně zavařit.

Even those that are built for the track are just slightly moded. Let’s face it, Roadsters are not the best cars for beating overpowered track monsters even though they can give them a pretty hard time.